İletişim

#KuşMuhabbeti #ForpusTurkiye
Evcil Hayvan Hizmetleri © 2013-2021


📧 info@kusmuhabbeti.comSitemizle ilgili her türlü soru, sorun, düşünce ve önerileriniz için yukarıdaki e-posta adresi ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 


Bize Ulaşın
5 yorum :

 1. Benim Kuşum Çok Hareketli Sağlıklı Gibi Duruyor Suyunu İçiyor Yemini Yiyor Felan Ama Kuşum Bazenleri Hapşuruyor Burnunu Sürtüyor Yere Felan Napabilirim?

  Bide Bi Sorum Daha Olacaktı Kuşumu Alalı Birkaç Ay Oldu Parmağıma Felan Gelmiyor Ya Kaçıyor Ya Isırıyor Yada Gelmemek İçin Baya Havada Uçuyor Parmağıma Nasıl Alıştırabilirim? Arkadaşımın Kuşu Parmağıma Felan Geliyor Ama Benimki Gelmiyor Omzuma Bile Koyuyor Duruyor Ama Genede Isırıyor Ve Parmagıma Gelmiyor Cevaplarsanız Gerçekten Çok Mutlu Olacağım. İyi Günler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kuşlar gagalarını kaşındığı için bi yerlere sürtebilir, bu sorun olacak bir şey değil. hapşuruyorsa oda sıcaklığının çok düşük olmamasına ve ceryanda kalmamasına dikkat edin, bünyeleri hassastır.

   ele gelip gelmemesi tamamen eğitimle ilgili bir konu. eğer kuşu yavruyken alıp ilgilenirseniz istediğiniz gibi eğitebilirsiniz ama aldığınızda yetişkin bir kuşsa o saatten sonra eğitmek kolay olmaz.

   Sil
 2. merhabalar bizim kuşumöuz düştü ve gagası yaralandı yem yiyemiyor antibiyotik ve vitamin veriyoruz bunun dışında ne yapabiliriz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba, elle besleme maması verebilirsiniz. sulandırılarak kullanılan toz mamadır, şırınga yardımıyla kuşa verilir. ayrıca bi veterinere göstermenizi tavsiye ederim.

   Sil
 3. kusumun kısın uşumemesi için ne yapabilirim?

  YanıtlaSil